Komunikat prasowywersja do druku

Dziś Dzień Energetyka! Życzenia Grzegorza Ksepko, p.o. Prezesa Zarządu Energi SA

14.08.2019|Grupa ENERGA

Szanowni Pracownicy Grupy Energa, 
Szanowni Energetycy.

Dzień Energetyka jest jednym z najbardziej doniosłych świąt branżowych w naszym kraju. Nic w tym dziwnego - zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę rolę energetyków, jaką zajmują w naszym życiu.

Dzisiejsze święto jest najlepszą okazją, aby przypomnieć Polakom, jak szczególny charakter ma reprezentowana przez Państwa branża. Przypomnieć też wszystkim, że zawód energetyka wymaga nie tylko wszechstronnej wiedzy, lecz także determinacji, poświęcenia i odwagi.

Z okazji Dnia Energetyka pragnę przekazać Państwu wyrazy najgłębszego uznania. Niech to Święto będzie także okazją do złożenia podziękowań za trudną i ofiarną pracę wszystkim Pracownikom Grupy Energa. Z tej także okazji życzę Wam, aby praca w tej wspaniałej profesji dostarczała Państwu satysfakcji.

Życzę Wam również dobrego zdrowia oraz bezpiecznej pracy. Niech ten Dzień będzie okazją do wzmocnienia wzajemnych więzi, nie tylko zawodowych.

Szczęść Boże.

Grzegorz Ksepko
p.o. Prezes Zarządu Energi SA

Zawsze aktualne wiadomości na temat Grupy  Energa znajdziecie na naszym Twitterze a także na naszym Facebooku

Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.

Grupa Energa jest trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości 188 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km2, co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.

Popularne tagi