Komunikat prasowywersja do druku

Multiochrona – prąd i bezpieczeństwo od Energi

10.05.2018|Grupa ENERGA

Energa Obrót rusza z kampanią Multiochrona, w której marka chce pokazać jak często mamy do czynienia z sytuacjami, które niepotrzebnie zabierają nam czas na szukanie pomocy i obciążają nasz domowy budżet. Proponuje też rozwiązanie – ofertę Multiochrona.

Czasami pęknie nam rura w łazience i zalejemy sąsiada, a innym razem spięcie w gniazdku wyłączy prąd w całym domu. Małe katastrofy zdarzają się każdemu. Rozwiązaniem jest oferta Multiochrona, w ramach której klienci zyskują nie tylko prąd w korzystnej cenie, ale również wybrane pakiety ubezpieczenia: profesjonalną opiekę medyczną, szybkie wsparcie fachowców oraz pomoc finansową w losowych sytuacjach.

Multiochrona to kampania wideomarketingowa Energi Obrotu, która koncentruje się na działaniach reklamowych w Internecie. Bohaterami kampanii jest młoda rodzina, której oczami widzimy przykłady wywrotowych sytuacji w domu i przeróżnych zawirowań. Spoty i inne materiały stworzone na potrzeby akcji będą wyświetlane głównie w mediach społecznościowych, na Facebooku oraz Youtubie. Wybrana grupa klientów znajdzie też materiały promocyjne w swoich skrzynkach – pocztowych i mailowych. Kreacja ukaże się również w innych kanałach komunikacji, tj. na stronie energa.pl oraz facebookowych fanpage'ach Energa SA i Energa w kontakcie.

- Nasi klienci różnią się sposobem życia, jego intensywnością. Dla jednych naprawa uszkodzonego kranu czy lodówki to żadne problem. Dla innych to strata czasu, wolą go przeznaczyć na inne aktywności. Dlatego Energa oferuje rozwiązania, które uproszczą ich codzienne życie, zwłaszcza w kryzysowych sytuacjach. Co więcej, bierzemy na siebie odpowiedzialność za fachowców, którzy pojawią się w domach czy mieszkaniach naszych klientów. To dodatkowa korzyść. Nasi klienci nie muszą tracić czasu na szukanie sprawdzonych fachowców. Przy tej okazji, warto podkreślić, że Energa to nie tylko sprzedawca prądu i gazu, firma oferuje bowiem coraz bardziej kompleksowe rozwiązania. Multiochrona daje możliwość wyboru jednego z trzech wariantów pakietu z assistance domowym, medycznym czy OC z sumą gwarancyjną do 50 tys. zł - powiedział Dariusz Chrzanowski, wiceprezes Energi Obrotu.

Nasz pakiet Multiochrona

Awaria pralki, instalacji elektrycznej? Potrzebne wsparcie medyczne w nagłej sytuacji? Zalane mieszkanie sąsiada? Na to wszystko Energa ma rozwiązanie.

Pakiet Multiochrona to kompleksowa oferta dla klientów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i wygodę. W ramach usługi oferujemy nie tylko stałą cenę energii elektrycznej, ale przede wszystkim bogaty pakiet dodatkowych produktów. Jest nim opieka fachowców, którzy zaradzą domowym awariom instalacji i sprzętów. Klienci otrzymują też ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, a także nawet do 5 tys. zł rocznie na usługi medyczne oraz do 1400 zł rocznie na naprawę domowych usterek. Z taką ofertą nie są straszne żadne domowe „niespodzianki”.

Szczegółowe informacje na temat oferty Multiochrona można znaleźc na dedykowanej stronie internetowej. Zapraszamy też do obejrzenia spotu na portalu YouTube.

Zawsze aktualne wieści nt. Grupy Energa znajdziecie na naszym Twitterze.

Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.

Grupa Energa jest trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości 185 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km2, co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.

Popularne tagi