Komunikat prasowywersja do druku

ENERGA: nowy salon obsługi klienta w Gdyni

Informacja starsza niż 1 rok, może zawierać nieaktualne dane. Najświeższe komunikaty prasowe znajdują się tutaj.

Aktualne dane dotyczące Grupy Energa można znaleźć także na stronie www.grupa.energa.pl

Od 1 czerwca  Klienci ENERGI w Gdyni obsługiwani będą w nowoczesnym biurze przy ul. 10 Lutego 33 ( w budynku Cechu Rzemiosł Różnych).

Zmiana lokalizacji jest odpowiedzią na oczekiwania klientów, którzy zgłaszali potrzebę przeniesienia biura bliżej centrum miasta.  

- Nowe biura obsługi lokowane są w centrach miast, tak aby ułatwić dotarcie do nich klientom – mówi Krzysztof Rogaliński, prezes spółki Energa Obsługa i Sprzedaż, odpowiedzialnej za obsługę klientów. - W poszukiwaniu nowych pomieszczeń jednym z głównych kryteriów była lokalizacja przy najbardziej uczęszczanych szlakach mieszkańców miasta.

Biuro Obsługi Klienta znajduje się w samym centrum miasta, można do niego dojechać wieloma liniami komunikacji miejskiej, a obok  znajduje się przystanek autobusowy. Biuro Obsługi usytuowane jest na parterze budynku, bez barier architektonicznych utrudniających dotarcie klientom niepełnosprawnym.

Nowy BOK jest  bardziej przestronny i  funkcjonalny. Na powierzchni 200  m. kw. usytuowanych jest osiem stanowisk do obsługi. Klienci mają tam możliwość skorzystania z bezpłatnego telefonu, umożliwiającego szybkie połączenie z konsultantami z tzw. Call Center. Do dyspozycji klientów przeznaczony jest także kiosk multimedialny, pozwalający na zalogowanie się do elektronicznego Biura Obsługi (www.ebok.energa.pl)

W nowym biurze będzie można załatwić wszystkie sprawy związane z przyłączeniem do sieci energetycznej, podpisać umowę, zapoznać się z ofertami ENERGI dla klientów indywidualnych czy też wyjaśnić kwestie związane z płatnościami. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

W nowym BOK-U nie będzie kas. Pozostaną one przy ul. Morskiej 118C. Wszelkie płatności, a także doładowania liczników przedpłatowych  można realizować w licznych  placówkach oznaczonych  naklejką Via Moje Rachunki, które znajdują się w sklepach spożywczych, stacjach benzynowych czy marketach.

Punkty sieci Via Moje Rachunki zlokalizowane w Gdyni:

Lewiatan – sklep Arkadiusz

Starowiejska 10/15

Delikatesy Morada

Abrahama 41

PHU Bożena

Bohaterów Starówki 6 

PHU Rydwan

Powstania Śląskiego 4a

Admir

Władysława IV  46

Kryspol

Krasickiego 10

Aldek 34

I Armii Wojska Polskiego 3/11

FH Marco

Warszawska 13

Bomi Batory

10 Lutego 11

Stacja benzynowa Orlen

Morska 495

Jest to już dziewiąty  nowoczesny salon obsługi oddany przez ENERGĘ Obsługa i Sprzedaż. Nowe lokalizacje otrzymały już Biura Obsługi w Olsztynie, Gdańsku, Koszalinie, Toruniu, Słupsku, Kaliszu, Włocławku i Elblągu. W 2011 roku EOiS będzie miał 10 nowych salonów obsługi w miastach na terenie funkcjonowania Grupy ENERGA: Olsztyn, Koszalin, Słupsk, Gdańsk, Toruń, Włocławek, Elbląg, Kalisz, Płock, Gdynia.

Ponadto ENERGA uruchomiła wiele nowoczesnych, nie wymagających bezpośredniego odwiedzania Biura Obsługi Klienta, kanałów kontaktu z klientem:

- elektroniczne Biura Obsługi Klienta www.ebok.energa.pl
- 12-godzinne telefoniczne Biura Obsługi Klienta nr tel: 24 266 24 24  czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 20.00.

Spółka rozwinęła też wiele alternatywnych kanałów płatności (Internet, sieć Via Moje Rachunki, doładowania dla posiadaczy liczników pre paidowych przez Internet, istnieją ponadto dotychczasowe formy płatności, np. Polecenie Zapłaty).

Beata Ostrowska
Beata Ostrowska
rzecznik prasowy Grupy ENERGA
Reja 29
80-870 Gdańsk
http://www.energa.pl

Popularne tagi