ENERGA Sport - archiwum 2012

Rekordowa edycja Energa AthleticCup

07.10.2012|ENERGA Sport
Srebrny medal Mistrzostw Europy, pięć medali Mistrzostw Polski i kolejne lekkoatletyczne rekordy Polski. A ponadto udział w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie oraz liczne sukcesy w zawodach regionalnych. ...więcej

Wielki finał Energa Basket Cup rozstrzygnięty! Znamy najlepszych dziecięcych koszykarzy w Polsce

30.05.2012|ENERGA Sport
Zakończył się finał krajowy programu Energa Basket Cup – największego w Polsce programu koszykarskiego dla dzieci ze szkół podstawowych. Mistrzostwo Polski ponownie zdobyła Szkoła Podstawowa nr 67 z Wrocławia, natomiast Mistrzyniami Polski zostały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 45 z Sosnowca. ...więcej

Energa Basket Cup: przed nami decydująca faza – finał krajowy

23.05.2012|ENERGA Sport
Energa Basket Cup, największy w Polsce program koszykarski dla dzieci ze szkół podstawowych, wkroczył w ostateczną fazę. 26 maja startuje finał krajowy, a trzy dni później poznamy Mistrza Polski. Finałowe mecze rozegrane zostaną w jednej z najnowocześniejszych hal sportowych w Polsce - ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. ...więcej

Energa Basket Cup: dziewczęta z Płocka Mistrzyniami Mazowsza

21.05.2012|ENERGA Sport
Zakończyły się finały województwa mazowieckiego w koszykówce dziewcząt w ramach Energa Basket Cup - największego w Polsce programu koszykarskiego dla dzieci ze szkół podstawowych. Mistrzyniami województwa zostały gospodynie turnieju – dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Płocku, które w meczu o I miejsce pokonały koleżanki z SP 1 z Sokołowa Podlaskiego – 45:31. ...więcej

Zaproszenie na konferencję prasową Energa Basket Cup – Finał krajowy!

18.05.2012|ENERGA Sport
Najlepsze zespoły turnieju ENERGA Basket Cup zmierzą się w walce o mistrzostwo Polski. W gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE rozstrzygną się wielomiesięczne zmagania dzieci z ponad 6 tys. szkół w największym w Polsce programie koszykarskim dla dzieci ze szkół podstawowych. ...więcej

Energa Basket Cup – startuje Mazowiecki finał dziewcząt

17.05.2012|ENERGA Sport
Już w piątek rozpoczynają się finały województwa mazowieckiego w kategorii dziewcząt w ramach programu Energa Basket Cup – największego w Polsce programu koszykarskiego dla dzieci ze szkół podstawowych. ...więcej